Assets

Onderzoek spoorstaafschade

ProRail

Meten is weten, maar om te weten wat de meetdata betekend moet je onderzoek doen. Dat is precies wat we samen met ProRail en de TU Eindhoven doen. Met behulp van de sensodata van Rail 1435 doen we onderzoek naar de degeneratie van spoorstaafschades. Het detecteren van spoorstaafschades is al lang niet meer nieuw. Op het moment dat een spoorstaafschade wordt geconstateert is het echter moeilijk in te schatten hoe accuut de gevaarzetting is.

Door onderzoek te doen naar de snelheid van degeneratie in combinatie met sensordata, verwachten we in de toekomst beter inzicht te hebben in de ontwikkeling van spoorstaafdefecten. Hierdoor kunnen we beter inschatten hoe accuut de gevaarzetting is. Door beter grip te hebben op de gevaarzetting, kunnen we beter onderhoud inplannen en efficienter werken. Gewoon voorspelbaar spooronderhoud.

Ons Doel

Gewoon voorspelbaar spooronderhoud

Opgericht in 2015 zijn we de frisse denkers en doeners van het spoor. Ons hechte team barst van de nieuwe energie en inspirerende ideeën. Dat merk je direct als je met ons samenwerkt. Onze specialisten zijn stuk voor stuk innovatief en datagedreven. Noem het eigentijds, zelf spreken we liever van gezond eigenwijs. Ons team heeft als doel om de spoorinfrastructuur te digitaliseren, om zo het spooronderhoud te verduurzamen. Met onze producten kunnen we het spoor efficiënter onderhouden, kosten reduceren en maken we het spoornetwerk betrouwbaarder.

Ook meer inzicht?

Start vandaag nog.

BOEK EEN DEMO
Of bel +31 343 743400

Successen uit het werkveld

MEER PROJECTEN